Apie mus

           Darnaus vystymosi institutas – tai sėkmingai veikianti, šiuolaikine mokslo išmintimi besiremianti įstaiga, kuri  savo klientams užtikrina aukštą teikiamų paslaugų racionalumo, efektyvumo ir inovatyvumo lygį. Mūsų įstaigai galite patikėti net pačias sudėtingiausias lokalinio, nacionalinio ar tarptautinio mąsto užduotis.

           Suburta darni įvairių sričių tarptautinė ekspertų komanda nepriekaištingai vykdo savo funkcijas, kurios nulemia aukštą įstaigos teikiamų paslaugų kokybę bei suteikia maksimalią naudą klientui.

           Pagrindinis instituto veiklos tikslas yra analizuoti Lietuvoje ir užsienyje vykstančius aplinkosauginius, socialinius ir ekonominius procesus bei vykdyti į organizacijos darnų vystymąsi orientuotą nuolatinę inovatyvių idėjų formavimo ir jų darnaus realizavimo funkciją.

           Įstaigos specialistai akredituoti Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos dėl mokymo ir konsultavimo paslaugų teikimo pagal šias kryptis: “Konsultavimas verslo planų rengimo ir projektų administravimo klausimais“; “Mokymas ir konsultavimas „Leader“ metodo įgyvendinimo klausimais“.

         Šiandieninio ir ateities mokslo laimėjimų dėka pateiktų drąsių sprendimų augimas sudarys tvirtą pagrindą tolimesnei Darnaus vystymosi instituto plėtrai.


Kontaktai

Darnaus vystymosi institutas

Aušros al. 66a., LT-76233 Šiauliai

Tel.: 8-672-26226; 8-684-31178
Faks.: 8-41-595898